Ręczne maszynki do cięcia płytek

W naszym asortymencie znajdą Państwo ręczne maszynki do cięcia płytek od renomowanych producentów. Sprzedajemy wyłącznie narzędzia charakteryzujące się wysokimi parametrami technicznymi, które pozwalają na efektywne prowadzenie prac. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że są przy tym niezwykle wygodne w obsłudze oraz bezproblemowe w transporcie. Dzięki dużej sile nacisku z łatwością można je wykorzystywać nawet przy pracy z bardzo twardymi materiałami. Ergonomia oraz wykonanie z materiałów odpornych na wpływ środowiska naturalnego pozwoli na wygodną pracę nawet w niesprzyjających warunkach. Jesteśmy pewni, że z dużej ilości modeli z pewnością wybiorą Państwo dla siebie odpowiedni sprzęt.

Przecinarki ręczne Sigma                                          

Ręczne maszynki do cięcia płytek Sigma to połączenie kompaktowych wymiarów oraz wysokiej precyzji. Te doskonałe narzędzia dają szerokie możliwości w zakresie przecinania płytek o różnej grubości pod rozmaitymi kątami. Niewielka waga oraz szybki i nienastręczający dużych kłopotów montaż i demontaż czynią z nich doskonałe narzędzie mobilne. 

Przecinarki ręczne Monolit

Przecinarki ręczne Monolit z linii MASTERPIUMA zbudowane z aluminium i stali niklowanej, umożliwiają prowadzenie prac nawet w wyjątkowo trudnych warunkach atmosferycznych bez ryzyka uszkodzenia sprzętu. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tych narzędziach zmniejszają możliwość powstawania rys i uszkodzeń na obrabianych elementach ceramiki.

Przecinarki ręczne Rubi

Przecinarki ręczne Rubi świetnie sprawdzają się w przypadku płytek wykonanych z różnego rodzaju materiałów. Zastosowanie tych ręcznych maszyn do cięcia gwarantuje stabilną pracę i dokładną realizację.

Obok doskonałych ręcznych maszynek do cięcia płytek posiadamy w naszym katalogu produktów także doskonałe przecinarki elektryczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl